Odpocznij blisko natury – 3 interesujące miejsca w Polsce z walorami przyrodniczymi

Odpocznij blisko natury – 3 interesujące miejsca w Polsce z walorami przyrodniczymi

Żyjemy w bardzo zabieganych czasach, dlatego coraz częściej, w ramach odpoczynku wybieramy spokojne miejsca z dala od zgiełku i świateł miasta.

Choć na chwile chcemy odpocząć od tłumów i zbliżyć się do natury. Jako miejsce idealne do odpoczynku wybieramy te miejsca, w których nie ma najmniejszych szans na zasięg telefonii komórkowych. Tylko całkowite odcięcie daje nam szansę na prawdziwy wypoczynek

Wakacje blisko natury – gdzie szukać odpoczynku i ukojenia?

Turystyczna mapa Polski kryje w sobie wiele perełek. Niektóre z nich oferują aktywny wypoczynek na łonie natury, inne natomiast wakacje blisko wiejskich zwierząt. Są tacy, którzy chcieli by mieć jedno i drugie.

Poznaj 3 wybrane przez nas miejsca wypoczynku idealnego

Siedlisko Lisia Nora (Jura Krakowsko-Częstochowska)

Miejsce wprost stworzone dla właścicieli czworonogów. Na terenie ośrodka psy mogą robić wszystko czego psia dusza zapragnie. To doskonałe miejsce by odciąć się od świata współczesnego, ponieważ na terenie siedliska nie ma WI-FI. W siedlisku znajduje się kuchnia więc istnieje tu możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Można także skorzystać z opcji wykupienia gotowych śniadań i obiadokolacji.

W serwisie hotelinfo.pl znajdziesz wpis o gospodarstwie agroturystycznym zanurzonym w lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, czyli o Siedlisku Lisia Nora. Dowiesz się więcej o tym niesamowitym miejscu.

Siedlisko Blanka (Warmia)

Gratka dla miłośników sztuki i architektury. Każdy z oferowanych apartamentów posiada imponującą kolekcję obrazów. Dodatkowo w przestrzeni wspólnej znajduje się biblioteczka, jadalnia oraz kącik kominkowy. Do dyspozycji gości siedliska Blanka została przygotowana prywatna plaża nad jeziorem Blanki, a także łódka

Siedlisko Bliżej Gwiazd (Mazury Garbate)

Idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu czekają cudowni gospodarze, kozy, jamniki i piękne widoki.